VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH CHOVATELSKÉ STANICE FLAT COATED RETRIEVERŮ

 

OD ČERNÉ PERLY

 

Flato Coated Retriever od Černé perly

 

Naše chovatelská stanice se nachází v krásném prostředí jižních Čech, nedaleko Českých Budějovic ve vesnici Staré Hodějovice. Bydlíme v rodinném domě uprostřed původní návsi.

Naším cílem je chovat zdravé, krásné a šikovné psy, kteří budou dělat radost nejen nám, ale i svým majitelům a celému svému okolí. Flat coated retriever je úžasné plemeno s neustále optimistickou a upřímnou povahou. Spokojený a dobře socializovaný flat není žádný mrzout, natož aby projevoval byť jen sebemenší známky agrese.

Pro nás jsou flati především členové rodiny, společníky pro život a parťáky na toulkách přírodou. Společný čas rádi trávíme i na výstavách psů v ČR i v zahraničí. V neposlední řadě vedeme psy k loveckému výcviku a lovecké práci, protože to je jejich původní činnost. Byli pro ni vyšlechtěni a vynikají v ní především díky svému skvělému čichu a vrozené chuti pro aport.

Pokud se pro toto nádherné a inteligentní plemeno rozhodnete, počítejte s tím, že od Vás bude očekávat spoustu lásky, porozumění a tolerance. Flat coated retriever je plemeno, které potřebuje pravidelně zaměstnávat, je středně náročné na pohyb a nejraději by bylo pořád s Vámi.